1. Privaatsuspoliitika

Motomood OÜ (motomood.ee) kaitseb klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas Eesti Vabariigi seadustega ja Euroopa Liidu õigusaktidega.

2. Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmed on andmed, mida Moto Mood OÜ kogub üksikisiku tuvastamiseks või temaga ühenduse võtmiseks.

3. Isikuandmete kogumine toimub kliendi nõusolekul alljärgnevatel viisidel:

- kontaktandmete (sh nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress, eelistatud kontakteerumisviis) esitamisel meie veebisaidil või mujal (näit. kaupluses)

- veebisaidi kasutamisel kliendi kontoinfo või küpsiste (cookies) kaudu

- ostu või tellimuse sooritamisel meie e-poes (e-pood võib paluda teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbreid ja teisi andmeid).

4. Teiste andmete kogumine

Kogume ka isikustamata andmeid – andmeid, mida ei saa otseselt ühe kindla isikuga siduda (sugu, vanus, keele eelistus, asukoht). Võime koguda ka andmeid klienditegevuste kohta meie veebisaidil. Andmed koondatakse ja kasutatakse selleks, et saaksime klientidele edastada kasulikku teavet ja saaksime teada, millised veebisaidi, toodete ja teenuste osad on kõige huvipakkuvamad. Koondandmeid käsitletakse selles privaatsuspoliitikas isikustamata andmetena.

5. Isikuandmete töötlemine

Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente tooteuudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis, saab ennast sellest igal ajal eemaldada. Kogutud isikuandmeid kasutame ka kauba kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks. Kliendi paremaks teenindamiseks võib Moto Mood OÜ avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Moto Mood OÜ'le teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on meie partnerid kes teostavad tarnet või pakuvad järelmaksu vms.

Moto Mood OÜ isikuandmete vastutav töötleja, Moto Mood OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud makse töötlejale.

6. Isikuandmete kaitse

Moto Mood OÜ rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

7. Turvalisus

Kõik Moto Mood OÜ-le kuuluva e-poe motomood.ee külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

8. Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat muuta. Meie e-poodi kasutama asudes, eeldame, et olete nende põhimõtetega tutvunud ning nõustute nendega. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega võta julgelt meiega ühendust, püüame Sind aidata igal võimalikul moel. Kirjuta meile info@motomood.ee